Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Oubre: "Bu dönemden birine G.O.A.T. demek, MJ ve Kobe'ye saygısızlık!"

Golden State Warriors forveti Kelly Oubre Jr. şu anki NBA'in "yumuşak" olduğunu ve Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan'ın tüm zamanların en iyi oyuncusu olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors forveti Kelly Oubre Jr. şu anki NBA'in "yumuşak" olduğunu ve Chicago Bulls efsanesi Michael Jordan'ın tüm zamanların en iyi oyuncusu olduğunu söyledi.

The Complex Sports Podcast'te yakın zamanda konuk olan Oubre, bu kuşaktan hiçbir oyuncunun G.O.A.T. tartışmalarında yer almayı hak etmediğine inanmamasının nedenini açıkladı:

"Bugün oyunun biraz daha yumuşak olduğunu düşünüyorum. Bugünlerde herhangi birine GOAT demek, Mike ve Kobe'nin (Bryant) kazandıkları zor ödüllere ve başarılara saygısızlık olur. Çünkü onların herkesi ezip geçerek bir şeyleri kazanmaları gerekmişti. İnsanlar sadece onları durdurmak için kuralları değiştirdiler.

Mike, asla yenilmemiş olması gerçeğinden ötürü GOAT'tur. Birçok sakatlığa, insanların bilmediği pek çok şeye rağmen oynamıştı ve en kısa sürede şampiyonluk yüzüklerini toplayarak ve en iyi kazanma yüzdesiyle Finallere çıkarak, tüm bir dönemi resmen ele geçirmişti."