Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 4-0)
MS
Tarih:
08 Kasım 2018 Perşembe 23:00
Lig:
UEFA Avrupa Ligi
Stat:
Stadio Georgios Karaiskáki
Hakem:
Petr Ardeleanu
Olympiakos
5
F91 Dudelange
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 5-1 | Olympiakos - F91 Dudelange canlı skor burada - Maç Özeti
Olympiakos
Genel
İç saha
Dış saha
03.09.21
CLF
Aris [D]
1-1
02.07.21
CLF
FC Ufa
1-1
30.06.21
CLF
CSKA Sofya
2-1
29.06.21
CLF
RB Salzburg [D]
3-0
26.06.21
CLF
Wolfsberger AC [D]
1-0
22.05.21
CUP
PAOK
1-2
16.05.21
SL1
Panathinaikos [D]
1-4
12.05.21
SL1
PAOK
1-0
09.05.21
SL1
Asteras T. [D]
0-0
05.05.21
SL1
Aris [D]
1-1
02.07.21
CLF
FC Ufa
1-1
30.06.21
CLF
CSKA Sofya
2-1
22.05.21
CUP
PAOK
1-2
12.05.21
SL1
PAOK
1-0
28.04.21
CUP
PAS Giannina
3-1
25.04.21
SL1
AEK Athens
2-0
21.04.21
SL1
Asteras T.
1-0
11.04.21
SL1
Panathinaikos
3-1
21.03.21
SL1
Aris
1-0
11.03.21
UEL
Arsenal
1-3
03.09.21
CLF
Aris [D]
1-1
29.06.21
CLF
RB Salzburg [D]
3-0
26.06.21
CLF
Wolfsberger AC [D]
1-0
16.05.21
SL1
Panathinaikos [D]
1-4
09.05.21
SL1
Asteras T. [D]
0-0
05.05.21
SL1
Aris [D]
1-1
18.04.21
SL1
PAOK [D]
2-0
07.04.21
CUP
PAS Giannina [D]
1-1
04.04.21
SL1
AEK Athens [D]
1-5
18.03.21
UEL
Arsenal [D]
0-1
F91 Dudelange
Genel
İç saha
Dış saha
25.06.21
CLF
Sochaux [D]
3-0
01.02.20
CLF
Zenit St. Petersburg [D]
4-0
12.12.19
UEL
Qarabağ [D]
1-1
28.11.19
UEL
APOEL
0-2
07.11.19
UEL
Sevilla
2-5
24.10.19
UEL
Sevilla [D]
3-0
11.10.19
CLF
Kaiserslautern [D]
4-0
03.10.19
UEL
Qarabağ
1-4
19.09.19
UEL
APOEL [D]
3-4
29.08.19
UEL
Ararat-Armenia
7-5
28.11.19
UEL
APOEL
0-2
07.11.19
UEL
Sevilla
2-5
03.10.19
UEL
Qarabağ
1-4
29.08.19
UEL
Ararat-Armenia
7-5
08.08.19
UEL
Kalju
3-1
30.07.19
UEL
KF Shkendija
1-1
09.07.19
UCL
Valletta
2-2
06.07.19
CLF
Virton
4-3
22.01.19
CLF
Saarbrücken
1-3
13.12.18
UEL
Real Betis
0-0
25.06.21
CLF
Sochaux [D]
3-0
01.02.20
CLF
Zenit St. Petersburg [D]
4-0
12.12.19
UEL
Qarabağ [D]
1-1
24.10.19
UEL
Sevilla [D]
3-0
11.10.19
CLF
Kaiserslautern [D]
4-0
19.09.19
UEL
APOEL [D]
3-4
22.08.19
UEL
Ararat-Armenia [D]
2-1
13.08.19
UEL
Kalju [D]
0-1
23.07.19
UEL
KF Shkendija [D]
1-2
16.07.19
UCL
Valletta [D]
1-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.