Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Oladipo: "Böyle şeyler aceleye gelmez"

Victor Oladipo, diz sakatlığının rehabilitasyon sürecinde "bu şeylerin acele gelmeyeceğinden" bahsetti.

Victor Oladipo, diz sakatlığının rehabilitasyon sürecinde "bu şeylerin acele gelmeyeceğinden" bahsetti.

Indiana Pacers yıldızı Victor Oladipo, dizindeki yırtılmış olan kuadrisepsinin iyileşmesi konusunda acele etmeyecek.

Oladipo, 23 Ocak'ta Toronto Raptors'a karşı sakatlanmıştı. Pacers yıldızı, her gün yüzde 100 haline geri dönmek için çok çalıştığını, ancak "Roma'nın bir günde inşa edilmediğini" ve bunun zamanını alacağını söyledi:

"Ah, uğraşıyorum. Halen yol üzerindeyim. Bunlar aceleye gelmez, vaktimi ayırmam lazım. Günün sonunda, Roma bir günde inşa edilmedi."

Oladipo, sakatlanmadan önce, ortalama 18.8 sayı, 5.6 ribaund ve 5.2 asistle oynuyordu.

Oladipo'nun yokluğunda ise Pacers, kendisinin yerine skor üretebilecek isimler olan Malcolm Brogdon, T.J. Warren ve Jeremy Lamb'i aldı.

Brogdon, önceki sezon maç başına 15.6 sayı kaydederken, Lamb 15.3 sayı, Warren ise 18.0 sayı ile oynamıştı.