Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

OKC takas bulamadı, CP3 kalacak gibi!

Oklahoma City Thunder'ın, Russell Westbrook takasıyla aldığı Chris Paul'u takaslaması beklenirken, takımda beklenenden daha uzun süre kalabileceği konuşuldu.

Haber; Sporx.com
Chris Paul'un, bu sezon Oklahoma City Thunder'da kalması bekleniyor.

Oklahoma City Thunder'ın, Russell Westbrook takasıyla aldığı Chris Paul'u takaslaması beklenirken, takımda beklenenden daha uzun süre kalabileceği konuşuldu. ESPN'den Adrian Wojnarowski, şu anki beklentinin Paul'un en azından sezonun başında ekiple birlikte kalacağı olduğunu söyledi.

Paul ve temsilcileri bir takas yeri bulmak için ekiple birlikte çalışsalar da, bir çok sebepten ötürü hiçbir anlaşma gerçekleşememişti. Paul'un önümüzdeki sezon alacağı 38.5 milyon dolarlık maaşı, kendisini takas etmeyi zorlaştırıyor. Paul'un maaşını bir anlaşma içerisinde eşleştirmek, şu anda Thunder için sorunlu.

ARALIK AYINDA BİR DAHA BAKILACAK

Thunder'ın 15 Aralık'tan sonra Paul'u takas etme girişimlerinde daha başarılı olacağına dair bir inanç bulunduğu açıklandı. Bu tarih, birçok yaz döneminde anlaşılan oyuncunun, üzerinde işlem yapılabilmeye uygun hale geldiği bir tarih.

OKC, Paul'un takımda bu sezon oynamasına açık. Paul, Hornets'ın Katrina kasırgası nedeniyle New Orleans'tan uzaklaştığı 2005-06 ve 2006-07 sezonlarında Oklahoma'da oynamıştı.

Thunder, Westbrook döneminden geçiş yaparken rekabetçi kalmak istiyor ve ön ofisin, Paul'un, takımın geleceğinin point guardı olan Shai Gilgeous-Alexander'a akıl hocası olabileceğine inanıdığı da söylenenler arasında.