Okan Buruk'tan İrfan Can Kahveci için Galatasaray açıklaması

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, İrfan Can Kahveci için konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Okan Buruk'tan İrfan Can Kahveci için Galatasaray açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Ocak 2021 21:40
Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Galatasaray'ın transfer gündemindeki İrfan Can Kahveci için açıklamalarda bulundu.

Son kararı yönetimin vereceğini ancak anlaşmanın yakın olmadığını kaydeden Buruk, "İrfan Can için yönetimimiz karar verecek, gelen teklifler var. Çok eksiğiz bu arada. Hücum hattında zaten sıkıntı yaşıyoruz. İrfan ile ilgili kulübümüzün istediği şartlar oluşursa, ona göre biz de kendi yolumuza bakacağız. Şu anda her şeyin çok yakın olduğunu da söyleyemeyiz herhalde, en doğru kararı başkanımız verecektir." ifadelerini kullandı.

Buruk, basın toplantısında ise, "İrfan çok kaliteli, karakterli, iyi bir profesyonel. Bütün maçlarda en ciddi şekilde oynamaya çalışıyor. Burası onun evi, kulübü. Bu kulübe başkana da çok büyük sevgi ve saygısı var. Teklifler var, kulübümüz son kararı verecektir. İstediği rakam olursa kulübümüz bu anlamda gelen teklifleri değerlendirecektir. İrfan tüm maçları yüzde yüz oynuyor. İrfan'da düşüş var diyemem, kafası karıştı diyemem. Bununla ilgili en doğru kaynak başkanımız ve Sayın Galatasaray Kulübü Başkanı. İkisinin görüşmeleri... Ortada olan yüzde söyleyemeyiz ama şu an İrfan, Başakşehir'in oyuncusu, Başakşehir'in düşündüğü bir rakam var. Hangi oyuncuyu isterseniz bir rakamı vardır. Bu anlamda transferin durumuyla ilgili yüzde vermek yanlış olur ama şu anda İrfan, Başakşehir'in oyuncusu ve bizim için çok değerli." mesajını verdi.

Tümü
TÜMÜ