Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Odom: "Kobe'yi çok özlüyorum"

Eski NBA yıldızı Lamar Odom, bir ay önce bir helikopter kazasında trajik bir şekilde hayatını kaybeden uzun zamanlı arkadaşı ve sırdaşı Kobe Bryant'ı özlediğini itiraf etti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Eski NBA yıldızı Lamar Odom, bir ay önce bir helikopter kazasında trajik bir şekilde hayatını kaybeden uzun zamanlı arkadaşı ve sırdaşı Kobe Bryant'ı özlediğini itiraf etti.

Los Angeles Lakers'tan eski takım arkadaşları, bir çift şampiyonluk kazanmış ve birlikte sonsuz anılara sahip olmuşlardı. Lakin Odom, kendisinin vefat ettiği gerçeğiyle barışmak için zorluk çektiğini söyledi:

"Ben iyiyim. Yine de adamımı özledim. Ciddi anlamda. Onu sadece tavsiyeleri için bile özleyeceğim. Ondan isteyebileceğim ilk tavsiye, taraftarların yüzüklerimi rehin bıraktığım için beni nasıl affedecekleri. Onu kardeşliği ve liderliği için özlüyorum."

YÜZÜKLERİ AÇIK ARTIRMADA!


Eski Lakers oyuncusu, Lakers taraftarlarının hiç memnun olmadığı bir şey olan Khloe Kardashian ile yaşadığı dram dolu ilişkisi sırasında, 2009 ve 2010 yılında kazandığı NBA şampiyonluk yüzüklerini rehin vermişti. Yüzükleri son dönemde açık artırmaya çıkmıştı ve kabaca 100.000 dolar alması bekleniyor.

Odom özellikle NBA sonrası hayatına geçişine yardımcı olması için Bryant'a güvendiğini söyledi ve uyuşturucu bağımlılığı ile uzun zamandır devam eden mücadelesi sırasında sırdaşı da olmuştu.

"MÜKEMMEL BİR KOMBİNASYONDUK"

Odom, Lakers'la birlikte görkemli günlerini şöyle hatırladı:

"Mükemmel bir soyunma odası kombinasyonuyduk. Bence kişilikler açısından ben, o ve Derek Fisher soyunma odasının liderleri gibiydik. Kesinlikle çok özlenecek."

Odom ayrıca, Kobe için LeBron James ve Anthony Davis'in yaptığı gibi bir dövme ile kendisine saygısını göstermeyi düşündüğünü de ekledi.