Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Oakley, MSG için anlaşmayı kabul etti

Charles Oakley, Şubat ayında Madison Square Garden'da çıkan çatışmadan kaynaklanan suçlamaların düşmesi için bir anlaşmaya vardı.

Charles Oakley, Şubat ayında Madison Square Garden'da çıkan çatışmadan kaynaklanan suçlamaların düşmesi için bir anlaşmaya vardı.

Avukatı, Oakley'nin New York Knicks'in sahibi James Dolan'a karşı dava açacağını söyledi.

Oakley iki tutuklama, iki tür hafif taciz ve bir ihlal ile suçlanmış ve tutuklanmıştı. Anlaşmayı kabul ederek, Oakley altı ay boyunca beladan uzak durursa ve Madison Square Garden'a bir yıl izinsiz girmesini yasaklayan şartı yerine getirirse, suçlamalar düşecek.

Oakley, hakim mahkemede durumu açıkladığında Madison Square Garden'a dönmek için "hiçbir planı" olmadığını söyledi.

Oakley, 1988-98 yılları arasında Knicks için oynamıştı ve Knicks taraftarları arasında saygı gören bir isim, fakat Dolan ile arasındaki kırık ilişki Oakley'yi MSG'den uzak tutuyor olacak.
7/24 NBA TÜRKİYE