Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Noel: "Sam Presti, özelin de ötesinde biri"

Oklahoma City Thunder'ın en yeni üyesi Nerlens Noel, takımın genel menajeri Sam Presti'nin "özelin ötesinde" olduğunu söyledi.

Oklahoma City Thunder'ın en yeni üyesi Nerlens Noel, takımın genel menajeri Sam Presti'nin "özelin ötesinde" olduğunu söyledi.

Noel, açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

"Organizasyona çok güveniyorum, çünkü her şeyin olabileceğinin en kalitelisine sahipler. Sam Presti özelin de ötesinde biri."

"Bu, tüm hayatım boyunca istediğim bir şeydi. Yeteneklerimi tamamlayabilecek, yetenekli bir takım ve oyunumu sahada tereddüt etmeden oynayarak kendimi gösterebileceğim bir platform. Koç Billy (Donovan), kendisiyle konuşmaya başladığım günden beri bana en büyük özgüveni sağladı. Yalnızca çıkıp oyunumu oynamamı istiyor. Basketbolda kendiniz olmak dışında başka hiçbir şey yok. Gerçekten kabul edilmiş hissettim."

2013 Draftında 6. sıradan seçilmiş olan Noel, Philadelphia 76ers ve Dallas Mavericks maceralarından sonra, bu yaz OKC ile iki senelik bir kontrat imzalamıştı.
7/24 NBA TÜRKİYE