Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Noah: "Buradayım, çünkü basketbolu çok seviyorum"

Joakim Noah, Memphis Grizzlies ile bir yıllık bir anlaşma imzama sebebinin, oyuna olan sevgisini yeniden keşfetmesi olduğunu belirtti.

Joakim Noah, Memphis Grizzlies ile bir yıllık bir anlaşma imzama sebebinin, oyuna olan sevgisini yeniden keşfetmesi olduğunu belirtti.

Noah açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"İki gün önce buraya geldim. En azından hücum ve savunma setlerini öğrenene kadar bekleyeceğini düşündüm. Koç bana inandığı için, beni oynattığı için mutluyum. Bunlar benim için çok şey ifade ediyor. Bununla birlikte, bu durumu hiçbir şekilde hafife alıyor değilim. Çünkü geçirdiğim bu zamanlar basketbolu ne kadar sevdiğimi anlamamı sağladı."

Noah'nın kontratını New York Knicks ödemişti ve serbest bırakmıştı.

"Burada yalnızım. Ailemi geride bıraktım. Buradayım çünkü basketbol oynamayı seviyorum. Para yüzünden değildi. Bu tarz şeylerden dolayı değildi. Çünkü basketbol oynamak istiyorum ve iyi bir grupla beraber olmak istiyorum. Tüm bu anları kucaklıyorum."

7/24 NBA