Nihat Doğan neden gözaltına alındı? Nihat Doğan kaç yaşındadır?

Nihat Doğan kimdir ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Gözaltına alınan Nihat Doğan hakkında tüm merak edilenleri sizler için yanıtladık.

11 Eylül 2018 03:26
Nihat Doğan neden gözaltına alındı? Nihat Doğan kaç yaşındadır?
Nihat Doğan hakkında tüm bilgiler burada! Gözaltına alınmasıyla gündeme gelen Nihat Doğan bugünlerde kaç yaşında ve nereli olduğu Google'da merakla araştırılıyor. Peki Nihat Doğan ne dedi? İşte tüm detaylarla sizlerleyiz...
NİHAT DOĞAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?
Nihat Doğan, 13 Şubat 1976 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Henüz 15 yaşındayken babasını kaybeden Doğan, aile büyükleri tarafından Muş'a götürülmek istedi ancak gitmek istemediğinden dolayı İstanbul'da kaldı. İstanbul Avcılar'da bir çay bahçesinde istek üzerine şarkı söyleyen Doğan, orada bulunan ve Almanya'da ikamet eden bir çiftin önerisiyle Almanya'ya gitti. Ancak Almanya'da istediği başarıyı yakalayamayacağını düşünüp yeniden Türkiye'ye döndü.

Müzik kariyerine 1994 yılında Kırdın Kalbimi adlı albümüyle başlayan Nihat Doğan, 2011 yılında Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur.

Albümleri

1994 - Kırdın Kalbimi

1996 - Ayrılık Acı Bir Şey

1998 - Anlamıyorlar

2000 - Dayan Yüreğim

2001 - Züleyha

2002 - Zor Gelir

2004 - Seve Seve

2005 - Bitanesinden Bitanesine

2007 - Allah Belanı Versin

2009 - 1071NİHAT DOĞAN NEDEN GÖZALTINA ALINDI?

Buket Aydın'la Kanal D Haber'in özel haberine göre, Türkücü Nihat Doğan 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla dün gözaltına alındı. Doğan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Kızların ailesinin iddiasına göre, Nihat Doğan çocukları evine davet ederek harçlık vermeye çalıştı. Ailenin şikayeti üzerine polisle beraber aile Doğan'ın evine gitti ancak Nihat Doğan'a ulaşılamadı. Sonrasında kızlar ve ailesi Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Ailenin şikayeti üzerine Nihat Doğan ilerleyen saatlerde polis merkezinde ifade verdi. İfadenin ardından ise savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

NİHAT DOĞAN'IN AVUKATI: ASLI ASTARI OLMAYAN BİR İDDİA

Doğan'ın menajeri Sercan Eriş, Kanal D habere konu hakkında yaptığı açıklamada, "Çocuklar Nihat Bey'in evinin oraya geliyorlar ve Nihat Bey'le fotoğraf çektirmek istiyorlar. Eve gidiyorlar kızlı erkekli bir grup. Daha sonra çocuklardan biri babasına söylemiş, babası da gitmiş polis karakoluna 'Nihat Doğan benim çocuklarımı alıkoydu' demiş." açıklamasını yaptı.

Ailenin şikayeti üzerine gözaltına alınan Doğan'ın avukatı Abdürrahim Elitaş ise Buket Aydın'la Kanal D Haber'e yaptığı açıklamada, "Aslı astarı olmayan bir iddia bu normalde. Dosyaya tamamen vakıfım. Zaten dosya ile bizzat ben ilgilendim. Zaten aile şikayetçi bile değil, şikayetçi olduğunu iddia etse bile bir suç unsuru yok" dedi.

Daha fazla göster
yukarı ok