Niasse'den Everton'a Fenerbahçe resti!

Van Persie'nin bitmeyen sakatlıklarının ardından forvet transferi yeniden gündeme gelirken 1 numaralı isim Niasse. Senegalli oyuncu kulübü Everton'a rest çekerken, "Türkiye'ye gitmek istiyorum" mesajını gönderdi.

Niasse'den Everton'a Fenerbahçe resti!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Eylül 2017 10:25
RVP'nin bitmeyen sakatlıklarının ardından forvet transferi yeniden gündeme gelirken 1 numaralı isim Niasse. Senegalli oyuncu kulübü Everton'a rest çekerken, "Türkiye'ye gitmek istiyorum" mesajını gönderdi.

Dudu transferinin yanı sıra Sarı- Lacivertliler, hücum bölgesine bir takviye daha gerçekleştirmenin planlarını yapıyor. Van Persie'nin bitmeyen sakatlıklarının ardından teknik direktör Aykut Kocaman forvete bir isim isterken, gündemdeki 1 numaralı oyuncu Oumar Niasse.

Daha önce ülkemizde Akhisar Belediyespor forması giyen Niasse, kulübü Everton'da gözden çıkartıldı, ancak Avrupa'da transferi dönemi resmen bitmesine rağmen hiçbir takımla da anlaşmadı. Niasse için tek çare Fenerbahçe. İngiliz ekibine rest çeken 27 yaşındaki golcü, "Türkiye'ye gitmek istiyorum" dedi.

Fenerbahçe, 2.5 milyon Euro kiralama bedeli ve 7 milyon Euro'luk satın alma opsiyonuyla Niasse'yi renklerine bağlamak istiyor. Everton'ın da bu teklifi kabul edeceği kulislerde konuşuluyor

Tümü
TÜMÜ