Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Nets, Kyrie'nin "huysuz" olduğu iddialarını reddetti

Brooklyn Nets pivotu DeAndre Jordan ve koç Kenny Atkinson, Kyrie Irving'in Boston Celtics soyunma odasında yaşadığı çalkantılı dönemlerin takım için bir sorun olmadığını söylediler.

Brooklyn Nets pivotu DeAndre Jordan ve koç Kenny Atkinson, Kyrie Irving'in Boston Celtics soyunma odasında yaşadığı çalkantılı dönemlerin takım için bir sorun olmadığını söylediler.

Jordan, Salı günkü antrenmandan sonra şunları söyledi:

"Bu, ekibimizi etkilemiyor. Bence Kyrie harika bir adam. Gördüğüm olumsuz bir şey yaptığını sanmıyorum. Ve o arkadaşım, öyle olsa ona söylerdim."

"KYRIE 'HERKESİ ŞAŞIRTAN' BİR ŞEY YAPTI"


Irving'in soyunma odasındaki varlığı, ESPN'den Jackie MacMullan'ın Kyrie'nin biyometrik veri toplayan cihazlar giymeye katılmayı reddettiğini yazmasından sonra bir kez daha konuşma konusu haline geldi. Hikayenin ilerleyen noktalarında MacMullan, ekibin Çin'e hazırlık maçları için yaptığı gezide, Irving'in "herkesi şaşırtan" bir olaya karıştığını yazmıştı.

Nets guardı Spencer Dinwiddie, yaptığı açıklamada, "Açıkçası, şaşırtan olayın Rockets'taki birinden kaynaklandığını düşünüyorum. Bizimle ilgisi yoktu." şeklinde konuştu.

Houston Rockets ve Toronto Raptors ekipleri Japonya'da iki hazırlık maçı, Nets ve Los Angeles Lakers ise Çin'de aynı şekilde iki maç yapmışlardı.

"KYRIE KÖTÜ BİR ADAM, HUYSUZUN TEKİ"

DeAndre Jordan'ın iddialarla ilgili sarkastik yorumları şöyle gelişti:

"'Harry Potter' veya 'The Alchemist' olmadığı sürece bir şeyleri okumam. Ne dememi istiyorsun? 'Kyrie kötü bir adam, korkunç. Huysuzun teki. Etrafında olmaktan hoşlanmıyorum. Soyunma odasında berbat. Bencil bir oyuncu. Saç tıraşını sevmiyorum, ayakkabılarını sadece rahat oldukları için ve o beni zorladığı için giyiyorum.' mu diyeyim?. Böyle iyi mi?"

"Hepimizin rekabetçi olduğunu düşünüyorum. Dünyadaki herkes ruh hali değişimlerinden geçiyor."

Koç Atkinson, Irving'in Nets üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olduğuna dair tüm imaları "tamamen yanlış" olarak nitelendirdi.

Irving ise, Salı günü gazetecilerle konuşmayı reddetti.