Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Nets, CEO'su David Levy ile iki ay geçmeden yollarını ayırdı

Brooklyn Nets, iş başında iki aydan kısa bir süre geçirdikten sonra CEO David Levy ile karşılıklı olarak yollarını ayırdı.

Haber; Sporx.com
Brooklyn Nets, iş başında iki aydan kısa bir süre geçirdikten sonra CEO David Levy ile karşılıklı olarak yollarını ayırdı.

New York Post'tan Brian Lewis'in bir raporuna göre, Nets ve CEO'su David Levy, iki ay sonra ortaklaşa yollarını ayırmayı kabul etti.

Lewis'in haberine göre, Oliver Weisberg, Nets'in geçici CEO'su olarak görev yapacak. Bu noktada, ekibin iş için gelecek adaylarla ilgili olarak kimi düşündüğünün belli olmadığı kaydedildi.

Weisberg, bu haberin yayınlanmasından kısa bir süre sonra ESPN'e şöyle bir açıklama yaptı:

"Organizasyonumuzun heyecan verici bir sonraki bölümüne girerken, takım sahipliği ve yönetimin, ileriye dönük planlarımızla tamamen uyumlu olması önemlidir. Genel menajer Sean Marks ve Başantrenör Kenny Atkinson önderliğinde, Brooklyn Nets'in kültürüyle gurur duyuyoruz ve taraftarlarımıza en iyi deneyimi getirmeyi dört gözle bekliyoruz."

Levy, 18 Eylül'de Nets'in sahibi Joe Tsai'nin Nets ekibini satın almasının tamamlandığı gün işe alınmıştı.

Tsai, ayrılık ile ilgili olarak kendi ifadesini şu tweet'le sundu:

"David Levy saygın bir medya yöneticisi ve arkadaşımdır. Son birkaç aydaki çabaları için teşekkür ederim. Bir sonraki çalışmalarında kendisine iyi dileklerimi sunuyorum."