Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
08 Ağustos 2022 Pazartesi 18:00
Lig:
FNL
Neftekhimik
2
Kazan
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-2 | Neftekhimik - Kazan canlı skor burada - Maç Özeti
Neftekhimik
Genel
İç saha
Dış saha
15.04.24
NL2
Dynamo Makhachkala
0-3
07.04.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
0-1
31.03.24
NL2
Akron Togliatti
1-1
18.03.24
NL2
Khimki [D]
1-3
08.03.24
NL2
KamAZ
2-0
03.03.24
NL2
FC Alania Vladikavkaz
3-0
26.11.23
NL2
Chornomorets [D]
0-1
19.11.23
NL2
Sokol Saratov
0-0
12.11.23
NL2
Torpedo Moscow
0-0
05.11.23
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
1-0
15.04.24
NL2
Dynamo Makhachkala
0-3
31.03.24
NL2
Akron Togliatti
1-1
08.03.24
NL2
KamAZ
2-0
03.03.24
NL2
FC Alania Vladikavkaz
3-0
19.11.23
NL2
Sokol Saratov
0-0
12.11.23
NL2
Torpedo Moscow
0-0
28.10.23
NL2
Tyumen
0-2
18.10.23
RCU
Forte Taganrog
0-2
08.10.23
NL2
SKA-Khabarovsk
2-0
01.10.23
NL2
Arsenal Tula
0-0
07.04.24
NL2
SKA-Khabarovsk [D]
0-1
18.03.24
NL2
Khimki [D]
1-3
26.11.23
NL2
Chornomorets [D]
0-1
05.11.23
NL2
Dynamo Makhachkala [D]
1-0
22.10.23
NL2
Leningradets [D]
1-2
14.10.23
NL2
Sokol Saratov [D]
2-2
23.09.23
NL2
Akron Togliatti [D]
0-0
16.09.23
NL2
KamAZ [D]
0-1
03.09.23
NL2
Yaroslavl [D]
1-0
21.08.23
NL2
Torpedo Moscow [D]
2-1
Kazan
Genel
İç saha
Dış saha
14.04.24
PRL
Samara [D]
2-0
08.04.24
PRL
FC Orenburg [D]
3-0
31.03.24
PRL
FK Akhmat
2-1
22.03.24
Aktobe
1-1
09.03.24
PRL
Nizhny Novgorod
0-1
22.02.24
Rodina
1-4
15.02.24
Gangwon FC
2-0
09.02.24
SKN St. Poelten [D]
2-1
06.02.24
Arda Kardzhali [D]
2-1
03.02.24
Volgar Astrahan
0-2
31.03.24
PRL
FK Akhmat
2-1
22.03.24
Aktobe
1-1
09.03.24
PRL
Nizhny Novgorod
0-1
22.02.24
Rodina
1-4
15.02.24
Gangwon FC
2-0
03.02.24
Volgar Astrahan
0-2
22.01.24
Napredak
5-2
26.11.23
PRL
Fakel Voronej FK
1-0
27.10.23
PRL
Baltika
1-0
21.10.23
PRL
CSKA Moskova
0-0
14.04.24
PRL
Samara [D]
2-0
08.04.24
PRL
FC Orenburg [D]
3-0
09.02.24
SKN St. Poelten [D]
2-1
06.02.24
Arda Kardzhali [D]
2-1
01.02.24
Botev [D]
1-0
26.01.24
Slavia Sofia [D]
1-3
10.12.23
PRL
Baltika [D]
0-1
04.12.23
PRL
Dinamo Moscow [D]
1-0
12.11.23
PRL
PFC Sochi [D]
0-2
06.11.23
PRL
Ural [D]
0-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.