Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

NBA'den Monroe, Young ve D'Angelo'ya 75 bin dolar ceza!

NBA, geçtiğimiz Cuma gecesi oynanan Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks karşılaşmasında çıkan sürtüşmeye karışan oyunculara toplamda 75 bin dolar para cezası verdi.

NBA, geçtiğimiz Cuma gecesi oynanan Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks karşılaşmasında çıkan sürtüşmeye karışan oyunculara toplamda 75 bin dolar para cezası verdi.

Maçın üçüncü çeyreğinin sonlarında, Bucks guardı Malcolm Brogdon, Lakers guardı Nick Young'a sert bir faul yapmıştı ve Young da hemen tepki göstermişti. Ufak bir toplu sürtüşme çıkan yerde Bucks pivotu Greg Monroe, çaylak oyuncuyu korumak adına Young'ı itmişti. Sonrasında ise Lakers guardı D'Angelo Russell da karışıklığın içine girmişti.

NBA'in verdiği para cezaları ise Monroe'ya 35 bin dolar, Young'a 25 bin dolar ve Russell'a da 15 bin dolar şeklinde oldu.

Monroe, Young'u 'omuz üzerinden ittiği için', Young kavgayı başlattığı için, Russell da Monroe'yu ittiği için bu cezaları aldılar.

Cezalar içinde herhangi bir uzaklaştırma cezası bulunmadı.
7/24 NBA TÜRKİYE