Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

NBA'den, koronavirüse karşı "NBA Together" kampanyası

NBA, koronavirüs salgınına karşı izleyicileri desteklemek, eğitmek ve onlarla etkileşime geçmek için "NBA Together" kampanyasının başlatıldığını duyurdu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA, koronavirüs salgınına karşı izleyicileri desteklemek, eğitmek ve onlarla etkileşime geçmek için "NBA Together" kampanyasının başlatıldığını duyurdu.

18 NBA ve WNBA oyuncusu, geçtiğimiz hafta virüsün yayılmasını azaltmaya yardımcı olmak için genel duyuru videoları oluşturdu ve bu videolar, 37 milyondan fazla görüntülemeyle sonuçlandı.

Kampanya, Know the Facts, Acts of Caring, Expand Your Community ve NBA Together Live'ı içeren dört faktör etrafında toplanıyor. Bu faktörler, insanları ve toplulukları salgın sırasında bir arada tutmak için bilgi ve kaynakları artırmayı umuyor.

Lig ayrıca virüs hakkında güncel bilgi veren bir "Coronavirus Information" sayfası da başlattı.

NBA ayrıca hafta içi canlı bir program yayınlayacak ve burada ligden bir kişi, Instagram üzerinden hayranlarıyla etkileşime girecek.