Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

NBA, tüm All-Star etkinliklerini aynı güne sıkıştırdı!

NBA'in, 7 Mart'taki All-Star Maçından önce Yetenek Yarışması ve Üçlük Yarışmasını, maçın devre arasında ise Smaç Yarışmasını düzenlemeyi planladığı bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA'in, 7 Mart'taki All-Star Maçından önce Yetenek Yarışması ve Üçlük Yarışmasını, maçın devre arasında ise Smaç Yarışmasını düzenlemeyi planladığı bildirildi.

All-Star etkinliklerine katılan oyuncuların, bir gün önce özel ulaşımla Atlanta'ya gitmeleri ve All-Star maçını takiben ayrılmaları gerekeceği belirtildi.

NBA'in takımlara dağıttığı bir nota göre, All-Star oyunculara beraberinde sınırlı sayıda aile üyesi getirmelerine izin verilecek, ancak bu kişilerin düzenli olarak KOVID-19 testlerinden geçmeleri gerekecek.

Nota göre ayrıca, tüm oyuncuların All-Star molasından sonraki ilk maçlarından iki gün önce, takımlarının bulunduğu şehirlere geri dönmeleri gerekecek.

NBA'in takımlara, sezonun ikinci yarısının 10-12 Mart tarihleri arasında başlayacağını bildirdiği de kayıtlara geçmiş bulunuyor.