Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

NBA takımları, Joel Embiid takasına hazırlanıyor!

Bazı NBA takımlarının, Philadelphia 76ers'ın Joel Embiid'i takaslama olasılığına hazırlanmaya başladığı söylendi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Bazı NBA takımlarının, Philadelphia 76ers'ın Joel Embiid'i takaslama olasılığına hazırlanmaya başladığı söylendi.

Brett Brown'ın başantrenör olarak kalıp kalmayacağı ve Joel Embiid ile Ben Simmons'ın uyum sağlayıp sağlamadıklarına dair sorularla, 76ers ekibi Doğu Konferansı'nda beşinci sırada olduğu için NBA'in hayal kırıklığı yaratan takımlarından biri oldu.

ESPN'den Brian Windhorst, podcast'inde şu açıklamalara yer verdi:

"Biz burada konuşurken, ben son takas tarihi civarında, takas tarihinde ve hatta sonrasında yöneticilerle saatlerce telefonda konuştum. Benim için en kötüsü, bu adamların üç günlük bilgi alma görüşmeleri. Ben şahsen minnettarım, yani yaparım. Son tarihten sonra, Pasifik saatine göre neredeyse gece yarısına kadar telefonda konuşuyordum."

"Ama her neyse, insanların ligde konuşmaya başladığı şeylerden biri de 'Embiid'i takas edecekler mi? Fiyat nedir? Nereye gidebilir?'. Bu konuya girmeyeceğim, ama demek istediğim şey, insanlar bunu konuşuyor. Başantrenörde bir ayarlama yapmadan bunu yapacaklarını sanmıyorum."

"Bu çok radikal bir şey, ancak Şubat ayının ortasında olmamıza rağmen, ligde çalışan ve buna önceden hazırlanmak zorunda olan insanlar Joel Embiid'in muhtemel olarak takas piyasasına çıkması durumunu, doğru olup olmadığına bakmaksızın derinden düşünüyorlar."

"Yani, Josh Harris bu podcast'e gelip isterse inkar edebilir, ancak insanların bunun hakkında konuştuğu gerçeği iyi değil. Nerede olduklarının bir belirtisi."