Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

NBA, G League için Atlanta'da bir bubble düşünüyor!

NBA'in, Atlanta'da bir G League bubble'ı kurmayı düşündüğü iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA'in, Atlanta'da bir G League bubble'ı kurmayı düşündüğü iddia edildi.

The New York Times'dan Marc Stein, NBA'in bir G League sezonu düzenlemeye ve "Atlanta bölgesinde NBA takımlarına 500.000 dolar aralığında bir giriş ücretine mal olacak bir bubble konseptini" uygulamaya kararlı olduğunu bildirdi.

G League, geçtiğimiz yıl KOVID-19 salgını nedeniyle sezonu iptal etmişti. G League için bir "bubble" tarzı çözüm olarak görülse de, tüm takımların katılmasının beklenmediği iddia edildi.

Dahası, iki yönlü anlaşmalardaki oyuncular, KOVID-19 endişeleri nedeniyle bu sezon 50 maça kadar NBA takımlarında kalabilecekler.

Durumun, özellikle NBA ile G League takımları arasında gidip gelebilecek oyuncular için daha karmaşık olabileceği düşünülüyor.