Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Myers: "D'Angelo'yu sırf takas etmek için almadık"

Golden State Warriors genel menajeri Bob Myers, D'Angelo Russell'ın "sadece takas edilme niyetiyle" alınmadığını söyledi.

Haber; Sporx.com
Golden State Warriors genel menajeri Bob Myers, D'Angelo Russell'ın "sadece takas edilme niyetiyle" alınmadığını söyledi.

Warriors, Russell'ı almaya karar verdiği andan itibaren, ekibin bir yıl boyunca onu kullanacağı ve başka bir yere takas edebileceği yönünde spekülasyonlar bulunuyordu. Genel menajer Bob Myers, böyle bir planın varlığını reddetti:

"Bunların yazıldığını ve spekülasyon yapıldığını biliyorum. Sorun yok. Herkesin işi zaten budur. Biz onu sadece takas etme niyeti ile almadık."

"ÖNCE NASIL UYUM SAĞLADIĞINI GÖRMELİYİZ"


Russell - Steph Curry backcourt'unun mükemmel bir eşleşme gibi durmaması ve Klay Thompson'ın da takıma döndüğünde bu birleşime çok oturmaması, bazı soru işaretlerini birlikte getirmişti.

Myers, şu şekilde devam etmişti:

"Onu henüz formamızı giyerken bile görmedik ve birçok insan onu çoktan takas edeceğimizi yazıyor. Biz o şekilde bakmıyoruz. Bakalım elimizde neler var. Ne olduğunu görelim. Nasıl uyduğunu görelim. Ön bürodaki, koçluk personelinde ve organizasyondaki işimizin bir parçası da 'Hepsi beraber nasıl çalışır?' üzerinedir. Bizim sporumuzda ve en azından diğer sporların çoğunda da, 'Sırada ne yapıyorsun?' düşüncesiyle hareket edilir. Biz de şimdi ne yaptığımızı bulmalıyız."