Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Mychal Thompson, oğlu Klay için: "Asıl zor olan, duygusal kısmı..."

Golden State Warriors yıldızı Klay Thompson'ın babası Mychal Thompson, oğlunun iyileşme sürecindeki en zor kısmın ne olduğuyla ilgili konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors yıldızı Klay Thompson'ın babası Mychal Thompson, oğlunun iyileşme sürecindeki en zor kısmın ne olduğuyla ilgili konuştu.

Halen aşil sakatlığının rehabilitasyon sürecinde olan 30 yaşındaki oyuncunun babası Mychal, NewsTalk 830 WCCO ile yaptığı röportajda oğlu hakkında şunları söyledi:

"Fiziksel olarak, tabii ki toparlanacak. Asıl zor kısmı, duygusal tarafı. En verimli dönemindeyken büyük bir sakatlık nedeniyle arka arkaya iki yıl kenarda oturmak zorunda kalacak olması, oldukça sinir bozucu. O ve Steph Curry, bıraktıkları yerden devam edecekler."