Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Mychal Thompson: "Klay, Warriors'a geri dönecek"

Golden State Warriors guardı Klay Thompson, babası Mychal Thompson'a göre takıma "geri dönecek".

Golden State Warriors guardı Klay Thompson, babası Mychal Thompson'a göre takıma "geri dönecek".

Genç Thompson, NBA Finalleri'nin 6. maçı'nda çapraz bağlarını koparmıştı ve bu yaz sınırsız bir serbest oyuncu olacak.

Mychal, hem oğlu hem de takım arkadaşı Kevin Durant'in (Aşili kopmuştu) "her ikisinin de ligde hasara yol açacağını" belirtti:

"Bunu Joe Lacob'a (takım sahibi) sormalısın. Bu Warriors'a kalmış. Ama Klay geri dönecek. Talihsiz bir durum ama rutin bir sakatlık. Kimse bunu istemez tabii. Ama birçok kişi bu sakatlıktan tamamen kurtulabiliyor."

"LİGDE YIKICI OLMAK İÇİN DÖNECEKLER"


Yine de, Thompson, "Klay ve Kevin, ligde yıkıcı olmak için dönecekler." dedi ve ayrıca "Warriors'ın işinin bitmekten oldukça uzakta" olduğunu da ekledi:

"Her zaman kalacağına inancım var. Bu, oynayabileceğiniz en iyi ikinci organizasyon. Tabii ki, en iyisinin hangisi olduğunu biliyorsun (Lakers, Mychal eski Showtime dönemi oyuncusu). Neden Golden State gibi harika bir durumu bıraksın? Bu adamlar yıllarca hala şampiyonluk için mücadele edecekler."

"Klay ve Kevin, ikisinin de sahip olacağı tutum bu. Sıkı çalışacaklar, geri dönecekler ve kendilerini yeni bir sezon için hazırlayacaklar. Yapabileceğiniz tek şey moralinizi yükseltmek, olumlu bir tutumu ilerletmek ve yapmanız gereken işleri yapmak."