Mustafa Kemal Kurt kimdir? Kaç yaşındadır? İşte Survivor Mustafa'nın hayatı ve bilinmeyenleri..

Survivor 2018 tüm hızıyla devam ederken Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki kıran kırana geçen mücadele nefesleri kesiyor. Ancak, gönüllüler ekibine yeni katılan Mustafa Kemal Kurt ismini duyan Survivor izleyicileri, googledan aratmaya başladı. İşte Mustafa Kemal Kurt hakkında herşey.

14 Mart 2018 10:53
Mustafa Kemal Kurt kimdir? Kaç yaşındadır? İşte Survivor Mustafa'nın hayatı ve bilinmeyenleri..
Survivor 2018 yarışmasına yeni katılan Mustafa Kemal Kurt merak konusu oldu. Gönüllüler takımında mücadele verecek olan Mustafa Kemal Kurt ile ilgili merak edilen tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. İşte Mustafa Kemal Kurt hakkındaki tüm bilgiler...
MUSTAFA KEMAL KURT KİMDİR?

Mustafa Kemal Kurt Crossfit Antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır. Mustafa Kemal Rugby sporu ile ilgileniyor. Rugby güç gerektiren bir spordur. 15

Mustafa Kemal Kurt Crossfit Antrenörüdür. Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu ve kaptanıdır. Bulgaristan Avrupa Rugby Şampiyonası katılmıştır. Mustafa Kemal Rugby sporu ile ilgileniyor. Rugby güç gerektiren bir spordur. 15 kişiden iki takım ve 40 dakikalık iki devre halinde oynanan oyunda oyuncu elindeki topu ileri pas vermeden kale çizgisinin arkasına geçirmeye çalışır.

Hayatı başarılar ile dolu olan Mustafa Kemal Kurt çok güçlü bir oyuncudur. Ormanı doğayı ve ateş yakmayı çok seven Mustafa Kemal Kurt Survivor 2018'e sonradan katılsa da Survivor adasına çok rahat kısa sürede uyum sağlayacak bir yarışmacıdır.

Mustafa Kemal Kurt en büyük hayalinin Survivor'a katılmak olduğunu söylüyor ve tam bir Survivor ruhuna sahip olduğunu açıklıyor. Biliyoruz ki Gönüllüler bu Survivor'da çok şanslı değil. Çünkü bu zamana kadar yayınlanan Survivor yarışmalarındaki en iyi adaylara karşılık gönüllülerden oluşan bir takım.

Bir dönem Zone Zorlu Center'da ve Koç Üniversitesinde Rugby Koç'u olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşantısını İstanbul Beşiktaş'ta sürdürmektedir.

Daha fazla göster
yukarı ok