Mustafa Cengiz'den Tümer Metin'e tepki

Merve Terim'in ardından Beşiktaş derbisinin ardından Fatih Terim'in sözlerini eleştiren Tümer Metin'e tepki göstermesinin ardından bir açıklama da Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den geldi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Mustafa Cengiz'den Tümer Metin'e tepki
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Mart 2020 16:38
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Beşiktaş derbisinin ardından Süper Lig'in seyircisiz oynanmasına tepki göstermesiyle ilgili açıklama yapan Tümer Metin'e ilk olarak Merve Terim tepki gösterdi. Merve Terim'in ardından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de Tümer Metin'e gönderme yaptı.

Merve Terim, Tümer Metin'in "Fatih hocanın açıklamalarını şaşkınlıkla dinledim. Aslolan Galatasaray olduğu için böyle konuştu sanıyorum. Hayatta başka değerler olmadığı için böyle değerlendirdi diye düşünüyorum. Çok şaşırdım." sözlerine "Şu anda ortada yeterince ciddi bir sağlık durumu var mı sizin için?" diyerek yanıt verdi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise "Futbol yorumcularının sözlerini bana hatırlatmayın, ben kliplerini izledim, bu ayıp bir şey. Ağzımı bozmak istemiyorum. Devletimizin kanalında, bazı şeyler görüyorum, görünce kanalı değiştiriyorum. Sorumsuz, lakayit şeyler... Hocamıza saldırıyorlar, bana da saldırıyorlar. Bana saldırabilirler, Fatih Hoca'ya yapılan bu ayıp. Abdurrahim Bey'e de yapıldı. Testim pozitif çıksa, mutlu olacaklar var. Bu virüsü neredeyse Galatasaray'ın ve benim yaydığımı düşünüyorlar." açıklamasını yaptı.Tümü
TÜMÜ