Mustafa Cengiz: "Gol atarsak "Asker Selamı"nı düşünürüz"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Asker Selamı" hakkında açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Mustafa Cengiz: 'Gol atarsak 'Asker Selamı'nı düşünürüz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Kasım 2019 16:02
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Şampiyonlar Ligi'nde gol atmaları halinde "Asker Selamı" vermeyi düşüneceklerini ifade etti.

"Şampiyonlar Ligi'nde gol atarsanız, asker selamı vermeyi düşünür müsünüz?" sorusunu cevaplayan Cengiz, "Düşünürüz. Biz kendimiz zaten selam veriyoruz. Kulüpler Birliği olarak da bir bildiri yayınladık. Bizim duruşumuz belli. Coğrafyamızki sorunlar, bu kuşağın üzerine sorun oldu. Biz gelecekler kuşaklara uğraşıyoruz. Biz bu konuda böyle düşünüyoruz" dedi.

Galatasaray'ın kupalara kaldırmaya devam edeceğini ifade eden Cengiz, "Dümdüz bir çizgi izlemek mümkün değil. Hele böyle bir ortamda, bütün parametrelerin, dinamiklerin değiştiği futbol dünyasında sürekli aynı neticeyi almanız mümkün değil. Dünyanın en pahalı kadrolarını kuran takımlar için de geçerli, Galatasaray için de geçerli, herhangi bir takım için de geçerli. Fakat, Galatasaray'ın çizgisi, nasıl biz kuruluşumuzdan bu yana 95 kez kupa kaldırmışsak yine kupaları kaldırmaya devam edeceğiz. Bundan emin olabilirsiniz" şeklinde konuştu.

 

Tümü
TÜMÜ