Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Murray, uzatma kontratı hakkında hiç düşünmüyor

Dejounte Murray, San Antonio Spurs ile olan olası kontrat uzatması konusunda "aklım hiç o konuda değil" şeklinde konuştu.

Dejounte Murray, San Antonio Spurs ile olan olası kontrat uzatması konusunda "aklım hiç o konuda değil" şeklinde konuştu.

Murray, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Aklım hiç bu konuda değil. Açıkçası, burada olabildiğince uzun kalmak istiyorum, ama bunlar kontrol edemediğim şeyler. Kontrol edebildiğim şey daha iyi olmak, öğrenmek ve mükemmel bir insan olmak, Dejounte Murray olmak.

"Olursa olur. Olmazsa, olmaz. Asıl amacım bu takıma playofflarda yardımcı olmak ve büyük işler yapmak."

Murray, geçen sezonun tamamını çapraz bağ sakatlığı yüzünden kaçırmıştı ve bir uzatma kontratı imzalamazsa, 2020'de sınırlı bir serbest oyuncu olacak.