Motta: ''Neymar ile PSG'nin evliliği...''

Paris Saint-Germain'in eski futbolcusu Thiago Motta, takımdaki geleceği yılan hikayesine dönen Neymar hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Motta: ''Neymar ile PSG'nin evliliği...''
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Temmuz 2019 17:11
Neymar'ın Paris Saint-Germain'deki geleceği belirsizliğini korurken Fransız ekibinin eski futbolcusu Thiago Motta'dan konuya dair açıklamalar geldi.

Geçtiğimiz sezon PSG forması ile futboldan emekli olan ve ardından PSG U19 takımını çalıştıran Brezilyalı futbol adamı, Neymar hakkında konuştu.

''EĞER NEYMAR BÖYLE DEVAM EDERSE...''

PSG ve Neymar ilişkisinin oldukça bozulduğunu belirten Motta, ''Eğer bir evlilik yolunda gitmiyorsa çözüm yolu bulmaya çalışırsın. Eğer birlikte olmaya devam etmek istiyorsak oturur konuşuruz, birbirimizi dinleriz, nerelerde hata yaptığımızı açıklarız. Eğer Neymar, böyle davranmaya devam ederse iki taraf için de sonuçları iyi olmayacak. Bugün olmayacağı, yarın olmayacağı anlamına gelmez.'' sözlerini kullandı.

''NEYMAR O KADAR KAPRİSLİ DEĞİLDİR''

Neymar'ın sanıldığı kadar kaprisli biri olmadığının altını çizen Thiago Motta, ''Onunla bir yıl birlikte oynadım. Müthiş yetenekli, çok iyi bir çocuk. Ama onunla konuşmak gerekiyor. İşler iyi gitmediğinde ona anlatmanız gerekiyor. Ondan bu tarz şeyleri saklayamazsınız. Çünkü o Neymar. Bazen sinirli bir yüzü olabiliyor ve kaprisli olduğunu düşünüyorsunuz. Ama o çok zeki ve kaprissiz bir insandır. Eğer ona güvenirseniz %200'ünü size verir.'' şeklinde konuştu.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ