Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Morris: "Celtics için basketbol bir süredir eğlenceli değil"

Marcus Morris'e göre basketbol, Boston Celtics için "uzun zamandır eğlenceli değil."

Marcus Morris'e göre basketbol, Boston Celtics için "uzun zamandır eğlenceli değil."

Morris, Boston'da birbirine bağlı bir takım yerine "bir grup birey" gördüğünü söyledi.

Genel durumu yorumlayan Morris, şu şekilde konuştu:

"Benim için, bu aslında maç kaybetmekle ilgili değil, oynadığımız tavırla ilgili. Çocuklar yüzlerini asıyorlar. Eğlenceli değil. Üst düzeyde rekabet etmiyoruz. Kazanıyor olsak da eğlenceli değil. Oyundaki zevki göremiyorum."

"Ligdeki diğer tüm takımları izliyorum ve adamlar benchte, sahaya atlıyorlar, takım arkadaşlarının başarısından zevk alıyorlar. Her şeyden zevk alıyorlar, birlikte oynuyorlar ve kazanmak için oynuyorlar. Ve bize baktığımda, sadece bir grup birey görüyorum."

"Şampiyonluk takımı olabilmemiz için bunun değişmesi gerekiyor. Gerçekten kazanmak istiyoruz. İlk hedef bu olmalı. Ne pahasına olursa olsun, bunun yanındayım. Beni ilk beşten çıkarıp değişiklik sağlamak istiyorlarsa, buna varım. Ben kazanmaya çalışıyorum."