Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Morey: "Şampiyonluğa odaklandık, bundan azı hayal kırıklığı olur"

Houston Rockets genel menajeri Daryl Morey takımının hedefinin belli olduğunu söyledi: bir şampiyonluk kazanmak.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Houston Rockets genel menajeri Daryl Morey takımının hedefinin belli olduğunu söyledi: bir şampiyonluk kazanmak.

Morey, takımın Facebook sayfasındaki soruları yanıtladı ve bir şampiyonluk kazanmanın dışında yapacakları herhangi bir şeyin "hayal kırıklığı yaratacağını" söyledi. Morey ayrıca James Harden ve Russell Westbrook'un, yüzük kazanmamış en iyi oyunculardan ikisi olarak adlandırdı:

"Şampiyonluğa odaklandık. Bundan azı hayal kırıklığı olur. James tüm zamanların en iyi oyuncularından biri. Görevim ona da, Russell'a da şampiyonluk kazanması için en iyi fırsatı yaratmak."

NBA, sezona en iyi nasıl ilerleyeceğinin henüz karar aşamasında olduğu için, Rockets ekibi ikilemde kalan takımlardan biri.

Houston şu anda Batı Konferansı'nın altıncı sırasında yer alıyor. Ancak, dördüncü sıradan sadece bir maç, üçüncü sıradan ise 2.5 maç gerideler.