Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Minnesota, D'Angelo'yu almanın bir yolu olduğuna inanıyor

Minnesota Timberwolves'un, ESPN'den Zach Lowe'a göre Brooklyn Nets yıldızı D'Angelo Russell'ı almanın bir yolu olduğuna inandıkları açıklandı.

Haber; Sporx.com
Minnesota Timberwolves'un, ESPN'den Zach Lowe'a göre Brooklyn Nets yıldızı D'Angelo Russell'ı almanın bir yolu olduğuna inandıkları açıklandı.

D'Angelo bu yaz sınırlı bir serbest oyuncu olacak ve Nets ekibinin adı, Kyrie Irving ile uzun süredir bağlantılıydı.

Lowe'un iddiası şu şekilde:

"D'Angelo Russell'ın Minnesota'ya gideceğine dair birçok söylenti dolaşıyor. Ve bunların hepsi Karl Towns'ın Instagram'dan yorum yapmasından ötürü değil. Çünkü onlar arkadaş. Minnesota, ligin çoğuna D'Angelo Russell'ı almak için bir yollarının olduğuna inandıklarını belirtti. Ne olduğunu anlayamıyorum çünkü maaş kapasiteleri dolu ve kimsenin istemediği tüm kontratlara sahipler. Ama bunu ilettiler."