Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Miami Heat, Jimmy Butler için bastırıyor!

Miami Heat'in, takasını isteyen Jimmy Butler'ı Minnesota'dan alabilmek için aralıksız olarak bastırmaya devam ettiği belirtildi.

Miami Heat'in Jimmy Butler takasına en yakın takım olduğu iddia edildi.

New York Times'tan Marc Stein'ın haberine göre; Miami Heat, uzun süredir Jimmy Butler takasını gerçekleştirebilmek için Minnesota Timberwolves'a aralıksız baskı uyguluyor. Butler'ın da Miami Heat'e gitmeyi tercih etmesi nedeniyle bu takas için cesaretlerinin arttığı ve sezon başlamadan önce bitirmek için çaba gösterdikleri belirtildi.

BUTLER VE MENAJERİ MUTSUZ

Jimmy Butler ve menajerlerinin, Minnesota Timberwolves'un takas görüşmelerindeki tutumu nedeniyle mutsuz oldukları belirtildi.

The Ahtletic'ten Sam Amick'in haberine göre; başkan ve koç olan Tom Thibodeau ve genel menajer Scott Layden'ın gelen hiçbir takas teklifiyle doğru düzgün ilgilenmedikleri ve takım sahibi Glen Taylor'ın da benzer bir tutum içerisinde olduğu kaydedildi.

Ayrıca, Minnesota Timberwolves'un Jimmy Butler için çok yüksek taleplerde bulunduğu ve bu nedenle bir türlü takasın gerçekleşmediği bilgisi de verildi.