Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Miami, Giannis ve Oladipo için şansını deneyebilir!

Miami Herald'tan Barry Jackson'a göre, Miami Heat, Giannis Antetokounmpo ve Victor Oladipo'yu kovalamak için 2021'deki maaş boşluğunu önceliklendiriyor.

Haber; Sporx.com
Miami Herald'tan Barry Jackson'a göre, Miami Heat, Giannis Antetokounmpo ve Victor Oladipo'yu kovalamak için 2021'deki maaş boşluğunu önceliklendiriyor.

Heat, geçtiğimiz yaz Jimmy Butler'a gelecekte başka bir yıldızı almaya çalışma konusunda agresif olacağını söylemişti.

Miami, birkaç ay önce Washington Wizards All-Star'ı Bradley Beal ile şansını denemiş, ancak Beal, Wizards ile bir uzatma kontratı imzalamıştı.

Antetokounmpo, 2016 yılında Bucks ile dört yıllığı 100 milyon dolarlık bir uzatma imzalamıştı ve Milwaukee, Giannis'e gelecek yaz bir supermax uzatma kontratı teklifi sunabilir. Giannis bunu reddederse 2021'de sınırsız ve serbest bir oyuncu haline gelebilir ve Heat kendisiyle şansını deneyebilir.

Oladipo'nun 2019-20 sezonu sona erdikten sonra, Indiana Pacers ile olan sözleşmesinde bir sezon kalacak. Geçen sezon yaşadığı sakatlık nedeniyle bu sezon henüz oynayabilmiş değil.

Riley'nin NBA'deki en agresif yöneticilerden biri olduğu biliniyor. Şansını ne ölçüde kullanacağını ise zaman gösterecek.