Messi, Ronaldo ve MLS!

Amerikan Profesyonel Futbol Ligi'nde takım kuran ve gelecekte büyük yatırımlar yapması beklenen David Beckham'ın ABD'ye Messi, Ronaldo ve Neymar gibi isimleri kariyerlerinin sonunda ABD'ye çekmeye çalışacağı belirtiliyor.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; AA
Messi, Ronaldo ve MLS!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Şubat 2020 15:45
Önümüzdeki sezon kurduğu takımla MLS'te mücadele etmeye hazırlanan David Beckham'ın kulübü Inter Miami'nin uzun vadede dünyanın konuşacağı hamleler yapacağı konuşuluyor.

MLS'te Minnesota United'ın teknik direktörü olan eski İngiliz futbolcu David Heath'e göre Beckham'ın izinden hem Messi, hem de Cristiano Ronaldo'nun gidebileceğini ve her iki ismin de kariyerlerini ABD'de bitirebileceğini söyledi. Heath Mirror'a verdiği röportajda, "Los Angeles ve Miami Messi ile Ronaldo için çok uygun olacaktır. Her ikisi de David Beckham'ın yaptığını yapıp ABD'ye gelirlerse şaşırmam" ifadelerini kullandı.

David Beckham'ın oldukça iddialı ve MLS'e yön verecek hamlelere imza atmak amacıyla gerçekleştirdiği Inter Miami projesinin bir kısmının sansasyonel isimleri kulübe çekmek olduğu biliniyordu.

David Beckham'ın geçtiğimiz günlerde Neymar ile yaptığı bir Youtube programında Brezilyalı yıldıza kariyerinin sonlarında Inter Miami'ye gelmesi için söz alması gündem oluşturmuştu.Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ