MERT ÖCAL NERELİ KAÇ YAŞINDA KİMDİR? (04 Temmuz Pazartesi)

Mert Öcal Survivor All Star 2022 yarışmacısı geçmiş dönemde büyük başarı yakalamış ve yarışmanın fenomenlerinden birisi olmuştu. Mert Öcal kimdir, Mert Öcal kaç yaşınde nereli Mert Öcal boyu kaçtır soruları Survivor 2022 izleyenlerin merak ettiği konuların başında geliyor.

04 Temmuz 2022 05:11
MERT ÖCAL NERELİ KAÇ YAŞINDA KİMDİR? (04 Temmuz Pazartesi)
2022 Survivor All Star yarışmacısı Mert Öcal kimdir açıklamaları ve Survivor adasındaki yaşamıyla en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Mert Öcal'ın nereli olduğu, Mert Öcal mesleği ve doğum yeri, Mert Öcal özgeçmiş olarak TV ekranlarında yayınlandıkça sorgulanıyor.

MERT ÖCAL KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Mert Öcal, 29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 2004 yılında 'Best Model of Turkey' ve 'Best Model of The World' yarışmasının birincisi oldu. Sonrasında Mert Öcal çeşitli televizyon dizi ve programlarında boy gösterdi.

MERT ÖCAL BOYU KAÇ, KAÇ KİLO?

Survivor Mert Öcal 193 cm boyuyla yarışmanın en uzun boylu yarışmacıları arasındadır. Mert Öcal'ın kilosu 81 olduğu tahmin edilmektedir.SURVIVOR 2022 ALL STAR NEDİR?

Survivor yarışması TV8 isimli televizyon kanalında yayınlanan ve en az aylarca süren bir reality show programıdır. Yarışmacılar kısıtlı imkanlarla bir adaya götürülürler ve çeşitli oyunlar oynatılarak, temel insani şartlarını sağlayarak finale kadar kalmaya çalışır.

Büyük finalde büyük ödülün sahibi rakiplerini SMS oylamalarıyla eleyen 1 kişi olur.

MERT ÖCAL RESMİ INSTAGRAM HESABINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU


SURVIVOR 2022 ALL STAR YARIŞMACILARI

Daha önceki senelerde Survivor yarışmalarında yarışmış ve adından söz ettirmiş 26 kişi 2022 All Star Survivor'da yarışma hakkı kazandı. İki gruba ayrılan Survivor 2022 All Star yarışmacıları şöyle: 

ÜNLÜLER TAKIMI

Adem Kılıçcı
Aycan Yanaç
Barış Murat Yağcı
Batuhan Karacakaya
Birsen Bekgöz
Çağan Atakan Arslan
Elif Gören
Furkan Kızılay
Mert Öcal
Merve Aydın
Nagihan Karadere
Sema Aydemir
Sercan Yıldırım


GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Anıl Berk Baki
Ardahan Uzkanbaş
Berkan Karabulut
Berna Keklikler
Evrim Keklik
Gizem Kerimoğlu
Gökhan Keser
Hikmet Tuğsuz
Nisa Bölükbaşı
Ogeday Girişken
Seda Ocak
Sude Burcu
Yasin Obuz

 

SURVIVOR İLK BÖLÜM NE ZAMAN

2022 Survivor All Star yarışmasının yayınlanacağı tarih ve kanal açıklandı. Yeni bölümleriyle yeni sezon Survivor 2022 All Star 15 Ocak Cumartesi günü TV8 televizyon kanalında saat 20:00'de yayınlanacak.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'in rekortmen yarışma programı Survivor 2022 All Star olarak bilinen yarışmada parkurlar, atlamalı ve atmalı bölümler olmak üzere heyecan dorukta olacak.


Daha fazla göster
yukarı ok