Merih ve Çağlar'a FIFA 20 güncellemesi

Milli futbolcularımız Merih Demiral ve Çağlar Söyüncü'nün FIFA 20'deki oyuncu kartlarının kış güncellemesinde artış yapıldı.

Tüm dünyada en çok oynanan futbol oyunu olma özelliği taşıyan FIFA 20'da kış güncellemelerinin detayları belli oldu.

FIFA oyununda yer alan 50 oyuncunu genel özelliklerinin (Overal) 3 puan veya daha fazla artırıldığı ve güncellendiği haberi paylaşılırken bu isimler arasında 2 Türk oyuncunun olması da dikkatlerden kaçmadı. Bu sezon Premier Lig'deki performansıyla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Çağlar Söyüncü'nün kış güncellemesinde yerini aldı. Çağlar'ın gücünün 74'ten 79'a çıktığı görüldü.

Çapraz bağ sakatlığı yaşamadan önce Juventus'ta ilk 11'e girmeye başlayan Milli futbolcumuz Merih Demiral da özellikleri 3 puan veya daha fazla artırılan isimler arasında yer aldı. Merih Demiral'ın gücünün ise 74'ten 77'ye çıkarıldığı görüldü.Öte yandan FIFA 20 Kış güncellemesinde devre arasında transfer olan futbolcuların kartlarında da güncelleme yapıldı. Güncellemeler arasında en çok dikkat çeken isimlerden biri ise Manchester Unitedlı Bruno Fernandes oldu. Fernandes 89 güçle oyundaki yerini alırken oyunda Premier Lig'in en iyi orta saha oyuncularından biri olmayı da şimdiden başardı.

14 Şubat'taki güncellemede özellikleri artan tüm isimler şu şekilde:Ara transfer döneminde yeni takımlarına giden isimlerde yapılan FIFA kartı değişiklikleri ise şu şekilde:
Sporx Anasayfasına Dön