"Merih Demiral'ın sakatlığı Leicester'ın planlarını bitirdi!"

Juventus'ta sakatlığı nedeniyle sezonu kapatan milli futbolcumuz Çağlar Söyüncü'nün sakatlığının Leicester City'nin planlarını bozduğu belirtildi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
'Merih Demiral'ın sakatlığı Leicester'ın planlarını bitirdi!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Ocak 2020 17:00
Juventus'ta forma giyen milli futbolcumuz Merih Demiral'ın Roma maçında sol diz ön çapraz bağlarının kopması, İtalyan ekibi ve Türk Milli Takımı kadar Leicester City'yi de derinden üzdüğü ortaya çıktı.

"MERİH DEMİRAL'I İSTİYORLARDI..."

İngiliz basını, Brendan Rodgers'ın yaz aylarında Manchester United'a transfer olan Harry Maguire'in yerine henüz birini almadığını belirtirken, Leicester'ın Ocak transfer döneminde Merih Demiral için tüm şartlarını zorlama kararı aldığını vurguladı. Ancak milli futbolcunun sakatlığının ardından bu ihtimalin ortadan kalktığı ve Brendan Rodgers'ın Merih Demiral ile Çağlar Söyüncü'yü bir arada oynatma planlarının suya düştüğünün altı çizildi.

"ÇAĞLAR TAMAM AMA YANINA..."

Çağlar Söyüncü'nün Harry Maguire'ın ayrılığının ardından parmak ısırtan bir performans ortaya koyduğu ifade edilirken, Brendan Rodgers'ın ligde üçüncü sıralaya gerilemelerinin ardından stoper transferinin vazgeçilmez olduğuna karar verdiği belirtildi.

Bu arada Leicester City'nin Merih Demiral transferinin şimdilik rafa kalkmasının ardından başka net bir hedefinin olmadığı, oyuncu arayışı için çalışmaların sürdüğü hatırtıldı. Ayrıca Leicester'ın her şeye rağmen Merih Demiral'ın durumunu yakından takip edeceği öne sürüldü.Tümü
TÜMÜ