Menajerimi Ara 27. bölüm izle Star TV Pazar canlı yayın full

Menajerimi Ara 27. bölüm Star TV Pazar ekranlarında canlı izlenebiliyor ve seyircisiyle buluşuyor. 28 Şubat 2021 Pazar günü yeni bölüm Menajerimi Ara Pazar günü ekranlardaki yerini alacak. Menajerimi Ara 28 Şubat 2021 Menajerimi Ara online izle yeni bölümüyle StarTV 28 Şubat Pazar canlı izleyebilirsiniz. Online izle yeni bölümüyle ekranlara geliyor ve televizyon başında izleyiciler meraklı bekleyişini sürdürüyor. Vatandaşlar severek izlediği Menajerimi Ara online izle canlı yayın yeni bölüm diyerek meraklı bekleyişini sürdürüyor ve kesintisiz izliyor.

28 Şubat 2021 11:44
Menajerimi Ara 27. bölüm izle Star TV Pazar canlı yayın full
Menajerimi Ara izleyicileri yeni bölüm heyecanıyla Pazar akşamı Star TV ekranlarında buluşuyor. Canlı yayın Menajerimi Ara 28 Şubat Pazar akşamı saat 20:00'de ekranlara geliyor. StarTV'de yayınlanan Manajerimi Ara dizisi uyarlama dizisi olarak karşımıza çıkıyor ve 27. bölüm canlı izle yeni full izle detayları bulunuyor. Ünlü dizi sevenlerini yeni bölüm StarTV HD online izle 27. bölüm youtube tek parça izle detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Menajerimi Ara 27. bölüm Pazar Star TV'de saat 20:00'de 28 Şubat 2021 tarihinde yayınlanacak.

MENAJERİMİ ARA 27. BÖLÜM İZLE STAR TV İÇİN TIKLAYIN

 

MENAJERİMİ ARA SON BÖLÜM KONUSU NEDİR?

Dicle'yle çıkan haberlerin ardından Barış'ın yapacağı hamleler herkes için işleri daha çok zorlaştırır. Feris'in hamileliğini öğrenen Serkan, bunun üzerine ona yaklaşmanın yollarını arar. Barış'ın annesi Ayla'nın gelişi ise Dicle ve Barış'ı etkiler. Çınar ve Feris, yeni işleri için gizli planlar yaparken sürpriz bir isme yakalanırlar. Bu durum, Feris'in kendisiyle ilgili bir gerçeği itiraf etmesine neden olur. Dicle'nin, Ömer'le yapacağı sürpriz görüşme hiç beklenmedik olayların yaşanmasına sebep olur. Kıraç, bir oyuncusunun tiyatro provasında yaşadığı krizi çözmeye çalışırken, ajansın gündemindeki tazminat meselesi herkesi karşı karşıya getirir. Bu duruma sebep olan kişiyle ilgili yapacakları hamle ise merak konusu olur.

MENAJERİMİ ARA SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLESON BÖLÜM MENAJERİMİ ARA ÖZETİ, SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Barış'la Dicle arasında yaşanan romantik yakınlaşma onlar için yeni bir başlangıç gibi görünse de işleri o kadar kolay olmaz. Kıraç yılbaşı akşamı duyduğu haberi sindirmeye çalışırken Serkan hiç vakit kaybetmeden Ego Ajans'ta yeni bir dönemi başlatır. Feris ve Kıraç bir oyuncu ve bir yönetmenin eskiye dayanan küslüğünü çözmeye çalışırken Dicle sürpriz bir çıkış yapar.

Dicle'nin bu hamlesinden sonra işler iyice çıkmaza girer ve bunun bedeli Ego Ajans için ağır olur. Bütün hayatını değiştirecek bir teklif karşısında Emir'in bir seçim yapması gerekir. Kıraç'ın Serkan'la gizemli geçmişi adım adım peşinden gelirken Kıraç sonunda hayatının en büyük hatasıyla yüzleşmeye karar verir. Kıraç'ın itirafı Ego'daki herkesi şoke ederken Dicle'yi de çok zor durumda bırakır.MENAJERİMİ ARA KONUSU NEDİR?

Hayallerinin peşinde Antalya'dan İstanbul'a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal

Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle'nin gururunu çok kırar… Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris'in ona yaptığı iş teklifini kabul eder. Şimdi Kıraç bunu duyduğunda neler olacak?

MENAJERİMİ ARA DİZİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

İç çekimlerin bir kısmı ise Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleşmektedir. Fakat sahneler özellikle Maslak'taki iş merkezlerinin tam kalbinde çekiliyor. Menajerimi Ara dizisi, İstanbul'un birçok farklı ilçesinde çekiliyor. Ego manajerlik ajansı çekimleri İstanbul - Maslak'taki 42 Plaza'da gerçekleştiriliyor. İstanbul'un gözde mekanlarından birisi olan Ataşehir'deki lüks konutlarda Menajerimi Ara dizisinin çekimleri devam ediyor. MANEJERİMİ ARA DİZİSİ OYUNCULARI

Bu sırada Ego Ajans yeni maceralarla çalkalanmaktadır. Çınar'ın oyuncusu Tuba Büyüküstün, yurtdışından çok önemli bir yönetmenden film teklifi almıştır ve daha şimdiden bütün sektör bunu konuşmaya başlamıştır bile… Ama ne yazık ki Çınar'ın hiç hesaba katmadığı bir sorun çıkar ortaya… Çınar bu sorunu çözmeye çalışırken Feris de yeni asistanını tanımaya ve ona güvenip güvenemeyeceğini tartmaya çalışır. Bu esnada Dicle, bilmeden Feris'in yeni starı Barış'la tanışır ve beklenmedik bir maceraya atılmak zorunda kalır, acaba buna Feris ne diyecek?

Yapım Ekibi

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Ali Bilgin
Senaryo Yazarı: Yelda Eroğlu, Yeşim Çıtak
İdari Yapımcı: Ali Demir
2. Yönetmen: Elif Turgay
Görüntü Yönetmeni: Selim Demiratar
Sanat Yönetmeni: İsmail Durmaz
Müzik: Saki Çimen, Uğur AteşOyuncular

Kıraç: Barış Falay
Feris: Canan Ergüder
Çınar: Fatih Artman
Dicle: Ahsen Eroğlu
Barış: Deniz Can Aktaş
Peride: Ayşe Nil Şamlıoğlu
Beren: Yaprak Medine
Gülin: Gamze Karaduman
Jülide: Nazlı Senem Ünal
Emrah: Semi Sırtıkkızıl
Bekir: Bedir Bedir
Mayda: Aslı Mavitan
Leyla: Pınar Ünsal
Meral: Buse Sinem İren
Ece: Duygu Şen
Sedef: Melisa Seda
Aydın: Beran Kotan

MENAJERİMİ ARA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Yoğun izleyici kitlesine sahip olan dizi Manajerimi ara yeni bölüm olarak 28 Şubat 2021 Pazar saat 20:00'de Star TV'de yayınlanacak, canlı takip tek parça olarak izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümüyle Menajerimi Ara 27. bölüm canlı izle seçeneği ile son bölümü izleyebilirsiniz.

28 ŞUBAT PAZAR MENAJERİMİ ARA STAR İZLE

Star'da yayınlanan ve ilgiyle izlenen Menajerimi Ara son bölüm izle yayınlanıyor. Tarihlerden 28 Şubat Pazar günü Menajerini Ara son bölüm yayınlanacak ve yeni bölüm ile ekranlarda olacak.

Daha fazla göster
yukarı ok