Mehmet Özdilek'ten Galatasaray sonrası hakem tepkisi

Erzurumspor teknik direktörü Mehmet Özdilek, Galatasaray maçı sonrası konuştu.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Mehmet Özdilek'ten Galatasaray sonrası hakem tepkisi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Ekim 2020 21:31
Erzurumspor teknik direktörü Mehmet Özdilek, Galatasaray'a 2-1 kaybettikleri maçı değerlendirdi.

Galatasaray'ın galibiyeti hak ettiğini belirten Özdilek, "Galatasaray karşısında oyunun içerisine giremedik, Galatasaray'ı tebrik ediyorum, hak ettikleri bir galibiyet aldılar. Bizim beklentimizin çok dışında bir Erzurumspor bulduk, beklediğimiz gibi dönemedik" dedi.

Galatasaray'ın golünden önce %100 faülün verilmediğini ifade eden Özdilek, "Yediğimiz ilk golü hadi Arda hoca görmedi, VAR'da da Suat hoca var. O nasıl görmüyor? Babel'in yaptığı %100 faul. Faul nasıl olmalı? Anlatırlarsa sevinirim. Biz kötüydük, hakeme sığınmıyoruz ama bu kararı birisinin açıklaması gerekiyor." şeklinde konuştu.

Hakem kararı ile 1-0 geriye düştüklerini ileri süren Özdilek, şunları kaydetti:

"Biz kötü oynadığımız kabul ediyoruz ama ben kötü oynarken oyunu tutmuşken 1-0 geriye düşürmek... Oyunla düşelim biz hakemin vereceği tek bir kararla düşmeyelim. Ondan sonra diyoruz ki niye Türk futbolu ileri gitmiyor niye hakemler konuşuluyor. Biz kaybettiğimiz zaman kendimizi çek ediyoruz hakemler de edecek. Bu kadar kolay olmamalı lehimize aleyhimize hiç problem değil. Kazandığımızda da böyle kazanacaksak hiç kazanmayalım. Bunu paylaşmamız lazım çünkü insanlar da televizyonlardan izliyor. Bir de benim önümde olan bir hareket. Babel oyun içinde İbrahim'e diyor ki faul. Bunu oyuncular kendi arasında konuşurken VAR'daki Suat hocanın hatası daha büyük. Yapacak bir şey yok Galatasaray'ı tebrik ediyoruz. 3 haftadır oynamamanın sıkıntısını bugün hissettik ama lig bir maraton bunun altından kalkarız."





Tümü
TÜMÜ