TFF'den Yusuf Demir açıklaması

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Galatasaray forması giyen Yusuf Demir için açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com ve DHA, Fotoğraf; AA
Abone Ol
TFF'den Yusuf Demir açıklaması
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Eylül 2022 17:07
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Galatasaray forması giyen Yusuf Demir'in durumu için konuştu.

BÜYÜKEKŞİ: "İMKAN GÖZÜKMÜYOR"

Faroe Adaları maçı için Danimarka'ya giden Milli Takım kafilesinde yer alan TFF Başkanı Büyükekşi, "Yusuf Demir biliyorsunuz 4 defa Avusturya Milli Takımı'nda oynadığı için Türk Milli Takımı'nda oynayamıyor. FIFA kurallarına göre de Türk Milli Takımı'nda oynayabilmesi için herhangi bir imkan gözükmüyor şuan" diye konuştu.


TOLUNAY KAFKAS'TAN YENİ AÇIKLAMA

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas da, Gürcistan maçı öncesi basın mensuplarına açıklama yaparken, Yusuf Demir için gelen soruya, "Yusuf Demir için açıklamaları yaptık. Kendi adıma kötü niyetli açıklamalar değil bunlar. Dursun Bey'in ve federasyon başkanımızın arasında olan bir konuya döndü. Bizim derdimiz hiç kimseyi kaybetmek veya suçlamak, savunmak değil. Herkesi milli takıma kazandırmak işimiz, eğer bunun bir prosedürü varsa, federasyon başkanımız, yönetim kurulumuz ve Galatasaray çözer." şeklinde cevap verdi. 
Tümü
TÜMÜ