Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

McCollum: "Warriors'ta başka bir şey var"

Portland Trail Blazers guardı CJ McCollum, Golden State Warriors'ta, onları yenmelerini zorlaştıran benzersiz bir şey olduğunu söyledi.

Portland Trail Blazers guardı CJ McCollum, Golden State Warriors'ta, onları yenmelerini zorlaştıran benzersiz bir şey olduğunu söyledi.

McCollum, Warriors'ın ne kadar "hizalı" olduğunu belirterek, kendilerini bu şekilde genel rekabetin kalanından ayırdığını vurguladı:

"Warriors ile gördüğünüz en büyük fark, diğer herkese kıyasla ne kadar hizalı oldukları. Açıkçası, bu sezon saha dışında bazı sorunlar yaşadılar. Ancak bir kez o sahaya çıktıklarında iletişimlerini görüyorsunuz."

McCollum, playofflarda Warriors'ı durdurmaya çalışma konusunda Blazers ile birkaç kere birinci elden tecrübeye sahip olmuş, ancak bir türlü başarılı olamamıştı.