X

Mauro Icardi: "Kendimi formda hissediyorum"

Arjantinli gazeteci Marcos Dauran, Galatasaray'ın golcüsü Icardi'nin ülkesinde yaptığı açıklamada,"Sadece arka adalemde ağrı hissettim. Büyük bir sakatlığım yok. Kendimi çok formda hissediyorum" dediğini söyledi.

, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Mauro Icardi: 'Kendimi formda hissediyorum'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ekim 2022 09:28
Mauro Icardi
Mauro Icardi
Galatasaray
Türkiye'ye geri dönen Mauro Icardi ile ilgili Arjantinli gazeteci Marcos Dauran, önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın PSG'den kiraladığı Icardi hakkında Radyospor'a konuşan Dauran, "Icardi, Arjantin'de bir televizyon kanalına röportaj verdi. Sadece arka adalesinde bir ağrı hissettiğini, bu nedenle son maçta oynamadığını; ancak büyük bir sakatlığının olmadığını söyledi. Ayrıca kendisini çok formda hissettiğini; performans açısından bir sorun yaşamayacağını söylüyor. Bir de Türk Ligi'ne alışması gerektiğini vurguladı. Galatasaray 'a ve lige tam olarak adapte olduktan sonra, başarılı olacağını belirtti" ifadelerini kullandı.

"FUTBOLA KONSANTRE OLAMIYOR"

Kendi görüşlerini de paylaşan Dauran, şöyle devam etti:

"Ben onun futbol kariyerini eşi ve temsilcisi Wanda Nara öncesi ve sonrası diye ayırıyorum. Icardi çok büyük bir golcü; bu açıdan Galatasaray'da başarılı olur; ama bir şart var. Kendini tamamıyla futbola vermeli. Futbola kanalize olursa harika işler yapar. Sorun şu ki Icardi futbola konsantre olamıyor. Bence Wanda Nara'ya tazminat ödeyerek, özel hayatındaki sorunu aşacak. Sonrasında kendini tamamen işine verirse çok başarılı olur." 

Tümü
 Reklam 
TÜMÜ