Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Markkanen: "Bu yaza değil, play-in'e odaklıyım"

Chicago Bulls forveti Lauri Markkanen, serbest oyuncu dönemine değil, play-in turnuvasına odaklandığını söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Chicago Bulls forveti Lauri Markkanen, serbest oyuncu dönemine değil, play-in turnuvasına odaklandığını söyledi.

Bulls, olası bir playoff noktası için mücadele etmeye devam ederken, Markkanen'ın takımla geleceği, bu yaz sınırlı bir serbest oyuncu olacağı için tamamen belirsizliğini koruyor.

Markkanen, bu konuyla ilgili muhabirlere şu açıklamaları yaptı:

"İnişli çıkışlı bir durum. Sezonun başında KOVID olduğum için oynayamamıştım. Sonra da sakatlanmadan önceki bir buçuk aylık süreçte iyi oynamıştım. Ritmimi biraz bulduktan sonra da kenarda oturmuştum. Son takas gününden sonra biraz farklı bir takım olduk ve artık kısa forvet oynuyorum. Yani birçok yeni şey oldu.

Ama her yıl olduğu gibi iyi anlarınız da oluyor, kötü şeyler de oluyor. Ben de elimden geldiğince, iş üzerinde bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum."

"KONTROLÜMDE OLAN ŞEYLER DEĞİL"


Markkanen, bu sezonun Bulls ile oynadığı son sezon olabileceği ihtimali üzerine ise şu şekilde konuştu:

"Bunu hiç düşünmedim. Ben bu tarz şeyleri akışına bırakırım. Odaklanamam. Sekiz maçımız mı kalmıştı? Şu anda odak noktam bu play-in turnuvasına katılabilmek. Dediğim gibi, geleceği düşünmüyorum ve bu süreçte de elimden geleni yapacağım. Bunlar kontrolümde değil, bu yüzden bilmiyorum."