Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Mark Cuban'a göre NBA'in dönüşü: Mayıs ortası!

Dallas Mavericks'in sahibi Mark Cuban, NBA'in 2019-20 takvimine Mayıs ortası civarında devam edebileceği konusunda iyimser olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com
Dallas Mavericks'in sahibi Mark Cuban, NBA'in 2019-20 takvimine Mayıs ortası civarında devam edebileceği konusunda iyimser olduğunu söyledi.

Cuban, şu ifadeleri kullandı:

"Umarım Mayıs ortasına kadar normale dönmeye başlarız ve NBA maçları oynanır. Belki taraftarlarla oynamayız, ama oynarız çünkü spor çok önemli bir rol oynuyor. Biliyorsunuz insanlar neşelenmek amacıyla, etrafında toplanabileceği, heyecan duyabileceği bir şeyler istiyorlar."

NBA, koronavirüsün yayılmasını durdurmak için süresiz olarak askıya alınmış durumda.

"Adam Silver'la gurur duyuyorum. NBA ile ve tepki verme şeklimizle gurur duyuyorum. Sanırım bu yolda liderlik ettik ve bu işin içinden çıkabiliriz. Yani kimsenin kusursuz bir bilgi sahibi olmadığını biliyorsunuz, o yüzden alınacak tüm kararlar zor, ama eğer CDC ve diğer yerlerde konuştuğum insanları temel alarak tahmin etmek durumunda kalırsam, 1 Haziran civarında olacağını söyleyebilirim ve ben öncesinde olur diyorum."