Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Manu Ginobili: "Kararı verirken ellerim titriyordu"

Arjantinli basketbol efsanesi Manu Ginobili, kariyerini noktaladıktan sonra ilk kez basının karşısına çıktı.

Arjantinli basketbol efsanesi Manu Ginobili, veda kararının ardından San Antonio Spurs'ün evi AT&T Center'da basının karşısına çıktı.

İşte Manu Ginobili'nin açıklamaları:

"Bırakma kararımdan ne kadar emin olursam olayım, hala bir parça garip hissediyorum. Basketbol bırakmış olduğum düşüncesi hala çok zor. İkna oluyor, eşinizle konuşuyor ve yapmanız gerekenleri yapıyorsunuz ama yine de kararı verip bunu kamuoyuyla paylaştıktan sonra ellerim titriyordu."

"BÜYÜK OĞLUM NICO BIRAKMAMAMI SÖYLEDİ"

"Üç çocuğuma, babalarının artık eskisi kadar evin dışında kalmayacağını, seyahat etmeyeceğini ve sık sık Arjantin'e gidebileceğimiz konusunda heyecanlı olup olmadıklarını sordum.

Bana hemen, "Evet, evet!" dediler ama en büyük oğlum Nico, basketbolu bırakmamam gerektiğini söyledi. Ben de ona nedenini sordum. 'AT&T Center'daki aile bölümünde tavuk kanatları çok güzel." cevabını verdi."
7/24 NBA TÜRKİYE