Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Malone: "Jokic harika hissediyor, umarım bizimle gelir"

Denver Nuggets koçu Michael Malone, yıldız oyuncusu Nikola Jokic'in "harika hissettiğini" ve önümüzdeki Salı günü Orlando'ya giderken Nuggets'a katılmasını beklediğini söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Denver Nuggets koçu Michael Malone, yıldız oyuncusu Nikola Jokic'in "harika hissettiğini" ve önümüzdeki Salı günü Orlando'ya giderken Nuggets'a katılmasını beklediğini söyledi.

Jokiç, geçtiğimiz hafta KOVID-19 için pozitif test sonucu almıştı ve halen memleketi Sırbistan'da bulunuyor.

Malone'un açıklamaları şu şekilde:

"Gelecek Salı Orlando'ya gidiyoruz; umudumuz ve beklentimiz, Nikola Jokic'in o uçakta bizimle beraber olması. Duyduklarımdan ve onunla konuştuğumdan anladığım kadarıyla, kendisi harika hissediyor ve geri dönmek için heyecanlı. Önümüzdeki günlerde gelecek sonuçlara bağlı olarak, ayrılmadan önce spor salonunu açabilme şansımız var. Kime test yapıldığı konusuna girmeyeceğim, ancak bizimle seyahat edecekler arasında çok sayıda kişi pozitif çıktı."

Kaynaklara göre Jokic herhangi bir semptom göstermiyor ve ekip ayrıca iki üyesi pozitif test sonucu aldıktan sonra, antrenman tesisini kapatmak zorunda kalmıştı.