Major Elemesi 3. Gün Fikstürü

ELEAGUE Major Boston 2018'de eleme maçlarının 3. gün fikstürü belli oldu.


Bol sürprizli maçlara sahne olan ELEAGUE Major'de bugünün (Pazar) maçları şu şekilde:

İkinci günün sonunda galibiyetle tanışamayan ve bugün 2'sinin turnuvaya veda edecek olduğu 0-2 grubu takımlarının eşleşmeleri FlipSid3 vs AVANGAR ve Flash vs EnVyUs oldu. Özellikle ScreaM'in takımının düşme potasına girmesi bakımından oldukça heyecanlı geçmesi muhtemelen olan bu turda Flash takımı da kaybettiği G2 ve QBF maçlarındaki performansı göz önüne alındığında uçak biletini geri çevirmek için yeterli gücü kendinde bulup elinden geleni yapacaktır.

2 galibiyet; 0 mağlubiyet havuzunda ise turnuvanın flaş takımı Vega Squadron, diğer Fransız takımın tam tersi şekilde elemelere bomba gibi giren G2 ile eşleşti. Bu grupta diğer eşleşmeyse elemelerin en rahat maç kazanan takımı (NaVi'ye karşı 16-2) Mousesports ile tarik'in takımı Cloud9 arasında oldu. Bu gruptaki kazananlar Major'deki yerini kesinleştirmiş olacak!

1-1'lik havuzda olup turnuvadaki varlığını perçinlemek adına mücadele edecek olan takımlar arasında ise QBF vs FaZe Clan, Renegades vs Liquid, Sprout vs Navi eşleşmeleri oldu. Bu grupta bulunan Türk temsilcisi Space Soldiers ise üçüncü günde saat 20:30'da Misfits ile karşılaşacak.

(2-0) - Vega Squadron vs G2
(2-0) - Mousesports vs Cloud 9

(1-1) - QBF vs FaZe Clan
(1-1) - Renegades vs Team Liquid
(1-1) - Sprout vs NaVi
(1-1) - Space Soldiers vs Misfits

(0-2) FlipSid3 vs AVANGAR
(0-2) Flash vs EnVy'Us


Detaylar için Facebook Twitter ve Instagram sayfalarımızı takip edebilirsiniz.


Sporx Anasayfasına Dön