Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Magic: "Pelicans, Davis konusunda kötü niyetle iş yaptı"

Los Angeles Lakers başkanı Magic Johnson, New Orleans Pelicans'ın, Anthony Davis için yaptığı görüşmelerde kötü niyetle çalıştığını söyledi.

Los Angeles Lakers başkanı Magic Johnson, New Orleans Pelicans'ın, Anthony Davis için yaptığı görüşmelerde kötü niyetle çalıştığını söyledi.

Magic, son takas işlemi başarısızlığı meselesi üzerinde durmadığını ve oyuncularının ileriye bakmalarını istediğini belirtti.

"Günün sonunda, ilk başladığımızda olanların ne olduğunu biliyorduk. İlk başladığımızda olanları biliyorduk. Bu işler böyle."

Johnson'a, New Orleans ön ofisinin (genel menajer Dell Demps ve genel başkan yardımcısı Mickey Loomis tarafından yönetilen), Davis'in takas talebinin halka duyurulduğu andan, son takas tarihi bir anlaşma yapmadan geçinceye kadar, iyi niyetle hareket edip etmediği soruldu.

Magic "Hayır." cevabını verdi.

İşlerin New Orleans ile bu şekilde ilerlemesinin organizasyon üzerinde kalıcı bir etkisi olup olmayacağı sorulduğunda, Magic, Lakers'ı şampiyonluk formuna geri döndürme vizyonunda kararlı kaldı:

"Bu olanlar, bu yaz planlarımızı değiştirmeyecek. Harika bir serbest oyuncu dönemi olacak ve uygun onlardan birini almak istiyoruz."