Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Magic, Lonzo Ball'u draft ettiği için pişman değil!

Magic Johnson, 2017'de Los Angeles Lakers'ın ön ofis yöneticisi olduğunda Lonzo Ball'u NBA Draft'ında 2. sıradan seçmesi kararının arkasında durduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com
Magic Johnson, 2017'de Los Angeles Lakers'ın ön ofis yöneticisi olduğunda Lonzo Ball'u NBA Draft'ında 2. sıradan seçmesi kararının arkasında durduğunu söyledi.

Magic, Lakers ile ön ofis yöneticisi olarak görev süresinin sınırlı kalmasına neden olmuş olabilecek bir hamle olan Lonzo Ball draftı konusunda, pişmanlıkla ilgili bir ifade kullanmadı.

"DUYGUSAL BİR İFADE OLMASIN?"

Johnson, ESPN'in First Take progrmaında konuktu ve New Orleans Pelicans'ın eski Lakers oyuncuları Ball ve Brandon Ingram ile birlikte heyecan verici bir takım olacağını vurguladı:

"Pelicans en eğlenceli takımlardan biri olacak, çünkü şimdi Lonzo Ball ile Jrue Holiday ve Brandon Ingram'ı bir araya getirdiniz. Bu adamlar hızlı hücumda büyük iş yapacaklar ve iyi de bir koçları var."


Magic'in bu ifadesinden hemen sonra, Smith araya girdi ve ikili arasında şöyle bir diyalog yaşandı:

Smith: "Lonzo Ball'u sen draft ettiğin için bu söylediklerinin duygusal olmadığından emin misin? Lonzo Ball'u sen draft ettin Magic Johnson."

Magic: "Evet ettim. Ve buradayım da. Tam burada duruyorum, hareket etmiyorum. Ben draft ettim. Şimdi dikkat et, unutma, takım elbiseli olabiliriz, ama şimdi bir şeyler olabilir (gülüşmelerle)."