Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Magic: "LeBron ve AD, birbirlerini tamamlarlar"

Eski Los Angeles Lakers yöneticisi ve efsanesi Magic Johnson, LeBron James ve Anthony Davis'in Lakers'ta bir arada barınabileceğine inandığını söyledi.

Eski Los Angeles Lakers yöneticisi ve efsanesi Magic Johnson, LeBron James ve Anthony Davis'in Lakers'ta bir arada barınabileceğine inandığını söyledi.

Magic, geçenlerde iki yıldızın birbirlerinin yeteneklerini göstermeleri için en iyi şekilde oynamak için gereken alanı verebildiklerini anlattı.

"LeBron'un yanına Anthony Davis gibi bir süperstar daha eklediğinizde, ikisi de birbirinin oyununu oynamasına ve domine etmesine olanak sağlayacak. Çünkü sahada yer açılıyor ve LeBron inanılmaz bir pasör ve delici. Takım arkadaşlarını da daha iyi yapıyor. Anthony'nin kariyerinin en iyi sezonlarından birini geçirmesini görmeye hazır olmak gerek."

Lakers'ın maaş boşluğunda 30 milyon dolar civarı kalan yerin nasıl kullanılacağı merak konusu.