Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Luke Walton: "Magic Johnson beni göndermeyecek"

Los Angeles Lakers Başantrenörü Luke Walton, görevinden alınmayacağını söyledi.

Los Angeles Lakers Başantrenörü Luke Walton, görevinden alınmak gibi bir korkusu olmadığını dile getirildi.

"Magic Johnson ile aram çok iyi." diyerek sözlerine başlayan Luke Walton, "Dürüst olmak gerekirse, onunla günün her vakti telefonlaşırız. Sürekli basketbol konuşuruz. O kazanmak istiyor, ben kazanmak istiyorum. İkimiz de aynı düşünce içerisindeyiz. Beni göndermek gibi bir düşüncesi olduğunu düşünmüyorum. Şu ana kadar böyle bir şey hissetmedim." ifadelerini kullandı.

30 Ekim'de yaptıkları topantı hakkında konuşan Walton, "Birebir konuştuk. Geleceğe yönelik düşüncelerimiz, planlarımız, hedeflerimiz aynı. O günden bu yana hiçbir şey değişmedi. Büyük hedefimize ulaşmak için zamana ihtiyacımız var." diyerek sözlerini noktaladı.

LeBron James ile Batı'da ilk 4 sıra içerisine kadar yükselen Lakers, LeBron'un sakatlığı sonrası aldığı mağlubiyetlerle 8. sıraya kadar düştü.